PODPOR NÁS 2%

Aj TVOJE 2% pre OZ les i more môžu pomôcť ZACHRAŇOVAŤ SVET!
Ide o našu 1. kampaň na 2% a ideme do nej naozaj s malou dušičkou, keďže sme ešte veľmi malá komunita. No veríme, že ŤA nielen oslovíme, ale i veľmi radi uvidíme u nás v ateliéri pri našich aktivitách, na ktoré, veríme poteší i náš ĎAKOVNÝ POUKAZ v hodnote 5€, ktorým ťa radi odmeníme za tvoju podporu.
 
Naše OZ vzniklo síce nedávno, no už sa nám podarilo zrealizovať nemálo projektov, vďaka ktorým sme nielen zredukovali 100ky kg najmä textilného odpadu, no najmä sme vás insšiprovali a učili ako sa dá  tvoriť #naparadupreTEBAiprePLANETU.
 
Pomaly rastieme a najmä sme dozreli do štádia, kedy sme potrebovali nájsť i svoj fyzický priestor, kde by všetky tieto parádne projekty našli svoj stabilný domov.
A našli sme ho – od 10/2023 máme svoje fyzické priestory v Kreatívnom centre Trnava, kde sa nám veľmi páči a veľmi radi by sme tu tvorili parádne aktivity pre vás i naďalej. Preto získané peniažky z 2% by išli na úhradu prenájmu týchto priestorov.
Máme more plánov a veríme, že nielen to ČO robíme, ale i AKO má zmysel.
A práve preto potrebujeme na to aj tvoje 2%.
 

AKO POSTUPOVAŤ ?

ak nám chceš darovať tvoje, manželove, priateľove … 2%:

– Stiahni si nami predvyplnené TLAČIVO „VYHLÁSENIE“ 
– Stiahnuté vyhlásenie spolu s tlačivom od zamestnávateľa (potvrdenie o zaplatení dane) treba vyplniť, podpísať a následne do 30.4.2024 odovzdať na daňový úrad.
Keďže ťa chceme, čo najviac odbremeniť – s vyplnením i odovzdaním na daňový úrad ti radi pomôžeme. Preto nás stačí iba kontaktovať na ahoj@lesimore.sk 
 
Poradíme, pomôžeme a následne s radosťou odovzdáme ĎAKOVNÝ POUKAZ.